• Dziś jest czwartek, 13 maja 2021r.
 • bip
 • pinezka łomianki, ul.Staszica 2 05-092 Łomianki
 • telefon 22 751 04 74
 • mail icds@icds.pl
 • facebook
Integracyjne centrum dydaktyczno sportoweJana Pawła II w Łomiankach

SKATEPARK

Informujemy, że Skatepark przy ICDS jest NIECZYNNY do 28 marca 2021 r..


Prosimy o zapoznanie się z procedurami jakie będą obowiązywać:
 1. 1. Liczba osób na obiekcie nie może przekroczyć 15 osób.
 2. 2. Obowiązuje nakaz zachowania dystansu społecznego (1,5 m).
 3. 3. Nie obowiązuje nakaz zasłaniania twarzy.
 4. 4. Zakazuje się wstępu na teren obiektu rodzicom/opiekunom .
 5. 5. Użytkowników obowiązują zapisy Regulaminu Skateparku.
 6. 6. Użytkownik przed wejściem na obiekt jak również po jego opuszczeniu ma obowiązek dezynfekcji rąk (środek do dezynfekcji dostępny na portierni ICDS).
 7. 7. Osoby przebywające na terenie obiektu mają obowiązek stosowania się do zasad bezpieczeństwa (Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 26.02.2021) oraz zaleceń pracownika ICDS będącego na zmianie.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Skatepark w Łomiankach powstał na terenie Integracyjnego Centrum Dydaktyczno-Sportowego.

Korzystanie ze Skateparku jest bezpłatne.

Skąd wziął się pomysł? Jest to odpowiedź na list m.in. 7-letniej Poli, która napisała do Burmistrza Łomianek Tomasza Dąbrowskiego wniosek dotyczący realizacji obiektu, na którym mogłaby jeździć na deskorolce. Burmistrz postanowił spełnić jej prośbę. Inwestycję zrealizowała firma Altramps z Trzebinii specjalizująca się w budowie betonowych i drewnianych skateparków. W zakres prac budowlanych weszło wykonanie gładkiej, wyprofilowanej nawierzchni betonowej wraz z przeszkodami oraz elementami ochronnymi w postaci barierek. Inwestycja została zrealizowana zgodnie z sugestiami potencjalnych użytkowników. Skatepark przy ICDS został uroczyście oddany do użytku 14 czerwca 2016r. Korzystanie ze Skateparku jest bezpłatne.


skatepark (2)  skatepark (1)  skatepark