• Dziś jest piątek, 19 sierpnia 2022r.
  • bip
  • pinezka łomianki, ul.Staszica 2 05-092 Łomianki
  • telefon 22 751 04 74
  • mail icds@icds.pl
  • facebook
Integracyjne centrum dydaktyczno sportoweJana Pawła II w Łomiankach

Hala pneumatyczna otwarta!

"Dziś po raz pierwszy nasi młodzi piłkarze skorzystają z hali pneumatycznej w Łomiankach (...). Głównym celem budowy hali było odciążenie istniejących w gminie hal sportowych, na które w okresie jesienno-zimowym zarówno w godzinach przedpołudniowych, jak i popołudniowych jest ogromne zapotrzebowanie. Zatem jest i choć z ograniczeniami związanymi z pandemią – można z niej korzystać. Bawcie się dobrze i spełniajcie swoje piłkarskie marzenia!" - mówiła burmistrz Łomianek Małgorzata Żebrowska-Piotrak do gości i młodych adeptów piłki nożnej, którzy jako pierwsi mogli skorzystać z nowego obiektu.

Otwarcie hali odbyło się w niewielkim gronie, ze względu na obowiązujące obostrzenia. W inauguracji wzięli udział organizatorzy:
Małgorzata Żebrowska-Piotrak – Burmistrz Łomianek, Paweł Bohdziewicz – Z - ca burmistrza ds. technicznych, Witold Gawda – Z - ca burmistrza ds. społecznych, Ewelina Kordek – dyrektor ICDS i jej zastępca Michał Karolak oraz zaproszeni goście:    Maria Pszczółkowska – przewodnicząca Rady Miejskiej w Łomiankach, Krzysztof Wawer – zastępca przewodniczącego Rady Miejskiej, Magdalena Cłapińska miejska radna i Jerzy Serzysko - radny i przewodniczący komisji technicznej.

Gospodarze i goście przecięli symboliczną wstęgę i oddali strzały na bramkę.

Po krótkiej uroczystości zawodnicy Akademii Piłkarskiej KS Łomianki rozpoczęli "Sobotę z Akademią" w nowootwartej hali.