• Dziś jest piątek, 19 sierpnia 2022r.
  • bip
  • pinezka łomianki, ul.Staszica 2 05-092 Łomianki
  • telefon 22 751 04 74
  • mail icds@icds.pl
  • facebook
Integracyjne centrum dydaktyczno sportoweJana Pawła II w Łomiankach

"Recitale Mistrzów" w ramach Międzynarodowego Konkursu Muzycznego im. Juliusza Zarębskiego.

 

Zapraszamy Melomanów z Łomianek  na Koncert  "Recitale Mistrzów" w ramach Międzynarodowego Konkursu Muzycznego im. Juliusza Zarębskiego.

 

Zapraszamy Melomanów z Łomianek  na Koncert  "Recitale Mistrzów" w ramach Międzynarodowego Konkursu Muzycznego im. Juliusza Zarębskiego.

W programie:
 
recital Tymoteusza Biesa, jednego z najwybitniejszych pianistów młodego pokolenia, laureata międzynarodowych konkursów pianistycznych, m.in. Międzynarodowego Konkursu Muzycznego im. Juliusza Zarębskiego w Łomiankach  (I nagroda) , przedstawiciela polskiej ekipy w przyszłorocznym konkursie chopinowskim, pianisty rezydenta Filharmonii w Katowicach.
Wystąpią także laureatki Konkursu Juliusza Zarębskiego Gabriela i Julia Bortnowskie , wybitne młodziutkie pianistki, laureatki wielu międzynarodowych Konkursów , nagrodzone m. in. przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. W koncercie wezmie także udział  Paderewski Piano Duo w składzie  Swietłana Dumańska & Lucjusz Pinkosz   przedstawiając  rzadko wykonywane , zapomniane duety fortepianowe patrona Konkursu.
 
W programie wieczoru utwory Juliusza Zarębskiego, Fr. Chopina, L. van Beethovena ...
 
Koncert będzie można obejrzeć na kanale youtube Konkursu Juliusza Zarębskiego w dniu 20 listopada w godzinach od 18.00  do 21.00 .

dyrektor Międzynarodowych Konkursów Muzycznych im. Juliusza Zarębskiego Lucjusz Pinkosz